Wirtualne biuro „e-coworking”

STRONA INTERNETOWA WIRTUALNEGO BIURA „E-COWORKING”. CMS ( SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ ).
DODATKOWE PRACE: LOGO * WIZYTÓWKI.


Tworzone przeze mnie projekty stron internetowych charakteryzuje przejrzysta kompozycja, czytelna i łatwa do zapamiętania struktura, oraz wzbudzająca zainteresowanie stylistyka. Nie tworzę sztuki dla sztuki. Wszystkie moje projekty cechuje funkcjonalność i przejrzystość. Powstają one po konsultacjach z klientem, poznaniu jego potrzeb i wyobrażeń dotyczących oczekiwanego wizerunku. Proponuję wykonanie profesjonalnych witryn internetowych dzięki, którym Państwa firma może w skuteczny sposób zaistnieć w Internecie. Dla klientów pragnących zachować kontrolę nad często aktualizowaną zawartością strony i dokonywać zmian samodzielnie, wdrażam system klasy CMS. System ten pozwala na edycję treści serwisu poprzez przeglądarkę internetową. Realizowane przeze mnie strony internetowe wyświetlają się szybko i pozycjonują w wyszukiwarkach na najwyższych miejscach (SEO) lub (SEO) w Wikipedii.


Zbigniew Biba W - Strony internetowe - Grafika komputerowa - Fotografia - Multimedia - Gdynia Trójmiasto pomorskie

LOGO I WIZYTÓWKI DLA FIRMY „E-COWORKING” WIRTUALNE BIURO.

Kreuję oryginalne, niepowtarzalne projekty graficzne kalendarzy, folderów reklamowych, logotypów, ulotek, katalogów, wizytówek, plakatów, kart menu, etykiet oraz wszelkich innych projektów reklamowych.

Dbam o to, aby moje prace były przejrzyste i czytelne, z zachowaniem obecnych trendów oraz możliwości technologicznych w druku, a grafika przeznaczona na potrzeby internetu zoptymalizowana pod kątem jakości i szybkości wczytywania.


Zbigniew Biba W - Strony internetowe - Grafika komputerowa - Fotografia - Multimedia - Gdynia Trójmiasto pomorskie