Projekt wizytówki firmy „Individual Transfer”

WIZYTÓWKI DLA FIRMY „INDIVIDUAL TRANSFER” – OFERTA EKSKLUZYWNEGO TRANSFERU OSÓB.
DODATKOWE PRACE: STRONA INTERNETOWA.

Kreuję oryginalne, niepowtarzalne projekty graficzne kalendarzy, folderów reklamowych, logotypów, ulotek, katalogów, wizytówek, plakatów, kart menu, etykiet oraz wszelkich innych projektów reklamowych.

Dbam o to, aby moje prace były przejrzyste i czytelne, z zachowaniem obecnych trendów oraz możliwości technologicznych w druku, a grafika przeznaczona na potrzeby internetu zoptymalizowana pod kątem jakości i szybkości wczytywania.


Zbigniew Biba W - Strony internetowe - Grafika komputerowa - Fotografia - Multimedia - Gdynia Trójmiasto pomorskie

PROJEKT STRONY INTERNETOWEJ „INDIVIDUAL TRANSFER”.

Zobacz online


Staram się aby tworzone przeze mnie projekty charakteryzowała przejrzysta kompozycja, czytelna i łatwa do zapamiętania struktura, oraz wzbudzająca zainteresowanie stylistyka. Nie tworzę sztuki dla sztuki. Wszystkie moje projekty cechuje funkcjonalność i przejrzystość, powstają one po konsultacjach z klientem, poznaniu jego potrzeb i wyobrażeń dotyczących oczekiwanego wizerunku. Proponuję wykonanie profesjonalnych witryn internetowych, zoptymalizowanych tak by wyświetlały się szybko i pozycjonowały w wyszukiwarkach internetowych na najwyższych miejscach (SEO) lub (SEO) w Wikipedii.


Zbigniew Biba W - Strony internetowe - Grafika komputerowa - Fotografia - Multimedia - Gdynia Trójmiasto pomorskie